آغاز نام‌نویسی از کارشناسان خبره دامپزشکی برای پیوستن به کمیته‌های تخصصی OIE
1399/04/17

نام‌نویسی جهت انتخاب کارشناسان خبره در کمیته‌های تخصصی سازمان جهانی بهداشت دام (OIE) که از 11 تیر 99 آغاز شده تا 14 شهریور 99 ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، با توجه به شروع نام‌نویسی جهت انتخاب کارشناسان خبره در کمیته‌های تخصصی سازمان جهانی بهداشت دام، نیروهای درون‌ سازمانی و برون ‌سازمانی واجد شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات لازم و نام‌نویسی در این خصوص به این لینک https://b2n.ir/254498 مراجعه کنند.

بنابراین گزارش واجدان شرایط با توجه به شروع نام‌نویسی از روز چهارشنبه 11 تیر 99 که تا روز جمعه 14 شهریور 99 فرصت تعیین شده است، می‌توانند نسبت به مطالعه شرایط و تکمیل فرم‌ها اقدام کنند.

لازم به ذکر است دفتر سازمان‌های تخصصی، روابط عمومی و بین‌الملل سازمان دامپزشکی کشور راهنمای انتخاب نامزدها به همراه دیاگرام زمان‌بندی و نحوه ارسال تقاضای افراد و نحوه انتخاب آنها در هشتاد و هشتمین اجلاس عمومی سازمان جهانی بهداشت دام  OIE در ماه می سال 2021 میلادی (اردیبهشت- خرداد 1400 خورشیدی) را به زبان انگلیسی به معاونت‌های بهداشتی و پیشگیری؛ توسعه مدیریت و منابع؛ تشخیص و مدیریت درمان؛ ادارات کل دامپزشکی استانها و مدیران ستادی ارسال کرده است.

دامپزشکان شناخته شده بین‌المللی یا متخصص با دانش گسترده در زمینه بهداشت دام‌های خشکزی و آبزیان، مشتاقان کمک کننده به توسعه استانداردهای بین‌المللی در بهبود سلامت آبزیان و حضور در یکی از 4 کمیسیون تخصصی OIE می‌توانند برای حضور در این کمیته‌ها نام‌نویسی کنند.

تعداد مشاهده خبر157 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal