تعاونی‌های عشایری یکی از توانمندترین تشکل‌های موجود در کشور
مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره‌برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: شرکت‌های تعاونی عشایری یکی از توانمندترین تعاونی‌ها و تشکل‌های فراگیر موجود در کشور هستند.
1399/04/18

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، حسینی در نشست مدیران عامل شرکت های تعاونی عشایری با حضور مدیرکل امور عشایر استان اظهار داشت: شرکت های تعاونی عشایری یکی از توانمندترین تعاونی ها و تشکل های فراگیر موجود در کشور هستند.

وی گفت: ادبیات مشارکت در تعاونی های عشایری از خیلی قبل وجود داشته که باید الگوی سایر تعاونی ها باشد و با توجه به رشد توسعه در همه جهات در دنیای امروزی، ما نیز باید فعالیت های خود را به دنبال شکوفائی اقتصاد، از نظر اجتماعی و محیطی نیز توسعه دهیم.

حسینی افزود: اولین نشانه اصلی توسعه در تعاونی ها و مشارکت های مردمی این است که درآمد چقدر افزایش یافته است؟ با این افزایش درآمد، امکانات و توسعه نیز رشد پیدا خواهد کرد که نهایتا سرمایه اجتماعی در دل تعاونی های عشایری ارتقاء خواهد یافت.

مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران، موضوع آموزش و ارتقای دانش در راستای رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی در تعاونی های عشایری را نیاز فعلی اتحادیه های عشایری عنوان کرد

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی نیز در این نشست گزارشی از عملکرد اتحادیه تعاونی های عشایری استان ارائه داد و خدمات این اتحادیه به جامعه عشایری استان تقدیر و قدردانی کرد.

تعداد مشاهده خبر251 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal